przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

19 września 2020
Strona główna Konferencje i wyjazdy OKME 2019

OKME 2019

Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych na Ogólnopolską Konferencję Młodych Energetyków, która odbędzie się w dniach 25 - 26 listopada 2019 r. w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii PW.

OKME jest cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez nasze Koło, dającym możliwość wymiany poglądów, wiedzy i doświadczeń przez najlepszych wśród wchodzących na rynek pracy studentów i absolwentów, wiążących swoją przyszłość z energetyką. Ułatwia ona również nawiązanie kontaktów z przedstawicielami firm z branży energetycznej.

Podczas konferencji będą miały miejsce:
- Panel naukowy - prezentacje artykułów
- Panel dyskusyjny - polsko-ukraińska wymiana poglądów na temat polityki energetycznej
- Finał Ogólnopolskiej Konkursu o Energetyce dla Techników
(http://konkursenergetyczny.itc.pw.edu.pl/)
- I Forum Młodych Energetyków

Osoby lub zespoły zainteresowane wystąpieniem na Konferencji proszone są o przygotowanie artykułu omawiającego zagadnienia szeroko pojętej energetyki. Może on przedstawiać wyniki przeprowadzonych badań, stanowić przegląd dostępnych rozwiązań itp., poruszając zarówno aspekty techniczne, jak i ekonomiczne czy prawne. Przewidujemy, że każdy Uczestnik Konferencji będzie miał możliwość zaprezentowania swojej pracy zgromadzonemu audytorium w czasie 15 minut. 

Abstrakty artykułów można wysyłać do 11 września 2019 r. , a pełne wersje artykułów do 1 października na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. bądź skontaktować się z nami przez Facebook Koło Naukowe Energetyków Politechniki Warszawskiej.

Serdecznie zapraszamy zarówno prelegentów, jak i słuchaczy, wstęp na wydarzenie jest BEZPŁATNY.

okme_plakat

 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl