przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

19 lutego 2018
Strona główna Opiekun, zarząd i członkowie

Opiekun KNE PW

prof. nzw. dr hab. inż. Wojciech Bujalski 

Honorowy opiekun KNE PW [Opiekun KNE PW w latach 1971–2009]

prof. dr hab. inż. Józef Portacha

Zarząd KNE PW kadencji 2017-2018

  1. Prezes: Marcin Dusiło
  2. Wiceprezes i Członek Zarządu ds. projektów: Michał Wasik
  3. Członek Zarządu ds. organizacyjno-finansowych: Urszula Dancewicz
  4. Członek Zarządu ds. personalnych: Hubert Smoliński
  5. Członek Zarządu ds. promocji: Dorota Gręda

Lista członków KNE PW [18.06.2017]

  1. Aleksander Andrzejewski
  2. Klaudia Anuszkiewicz
  3. Damian Artyszak
  4. Łukasz Baryś
  5. Bartłomiej Bekier
  6. Artur Bielecki
  7. Monika Bińkowska
  8. Piotr Błach
  9. Kamila Bogdanowicz
  10. Zuzanna Brzóska-Klimek
  11. Aleksandra Ciesielska
  12. Bartosz Cieślak
  13. Joanna Czarnecka
  14. Urszula Dancewicz
  15. Michał Decewicz
  16. Fabian Dietrich
  17. Marcin Dusiło
  18. Dominik Dziekan
  19. Marcin Gańko
  20. Dorota Gręda
  21. Piotr Gutowski
  22. Michał Guzek
  23. Wladyslaw Jaroszuk
  24. Mikołaj Klepacz
  25. Waldemar Kołodziejczyk
  26. Rafał Kopiczko
  27. Patryk Kraszewski
  28. Krzysztof Kunca
  29. Michał Kurzynka
  30. Artur Kuźmiński
  31. Mateusz Lewandowski
  32. Magdalena Lutyk
  33. Mirosław Maciąg
  34. Jakub Matwiejczuk
  35. Rafał Mikułowski
  36. Marek Milcarz
  37. Kacper Ostrowski
  38. Jan Patyra
  39. Mateusz Prokopowicz
  40. Beata Pyrzanowska
  41. Maciej Roszkowski
  42. Maciej Sakwa
  43. Jakub Sikora
  44. Hubert Smoliński
  45. Adam Staniucha
  46. Wojciech Stańczyk
  47. Wioletta Stopińska
  48. Konrad Studziński
  49. Danuta Szymańska
  50. Maciej Szyperski
  51. Paweł Tokarczyk
  52. Bartosz Tomczok
  53. Michał Wasik
  54. Joanna Wasilewska
  55. Maciej Wojda
  56. Joanna Wojtyńska
  57. Mateusz Wydrzyński
  58. Marcin Zawadzki

Lista seniorów KNE PW

  1. Mariusz Andrzejczuk
  2. Łukasz Baran
  3. Rafał Bernat
  4. Jakub Białek
  5. Adam Dominiak
  6. Oskar Dondelewski
  7. Michał Gatkowski
  8. Artur Juchniewicz
  9. Michał Klasa
  10. Piotr Klukowski
  11. Kamil Koszarny
  12. Kamil Kubiński
  13. Marzena Lasocka
  14. Piotr Lis
  15. Krzysztof Marcinkiewicz
  16. Katarzyna Matwiejewa
  17. Kamil Misztal
  18. Daria Niewiadomska
  19. Małgorzata Oleszczuk
  20. Jan Pleszyński
  21. Piotr Proczek
  22. Piotr Prusiński
  23. Adam Rajewski
  24. Paweł Różacki
  25. Rafał Różański
  26. Stanisław Sałyga
  27. Sławomir Strapoć
  28. Arkadiusz Szczęśniak
  29. Łukasz Sznajder
  30. Piotr Wardak
  31. Michał Wierzchowski
  32. Marcin Wołowicz
  33. Tymoteusz Zdunek
  34. Hubert Zdrojewski
  35. Agnieszka Zyga
  36. Mateusz Żurek

Lista kandydatów na członków KNE PW

  1. Banaszak Jakub
  2. Bazydło Łukasz
  3. Bieńko Oskar
  4. Dubiński Jan
  5. Godlewski Adrian
  6. Gorkałow Aleksander
  7. Górniak Szymon
  8. Gutowski Bartosz
  9. Jucha Natalia
  10. Kakareka Rafał
  11. Krasoń Patrycja
  12. Królak Grzegorz
  13. Kujtkowski Adam
  14. Litman Paweł
  15. Maciejeska Helena
  16. Maksymiv Vasyl
  17. Mielczarska Olga
  18. Murawski Mateusz
  19. Niedzińska Barbara
  20. Sadowski Tomasz
  21. Sarwiński Wojciech
  22. Szymański Łukasz
  23. Ulita Sebastian
  24. Wendołowicz Mateusz
  25. Wieczorek Adrian
  26. Wójcik Jędrzej
 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl