przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

21 czerwca 2018
Strona główna Aktualności Debata Oksfordzka

Debata Oksfordzka

W czwartek, 21 marca, o godz. 18:15, w Sali T105 (lub T1 w zależności od liczby zainteresowanych) odbędzie się Debata Oksfordzka na temat: „OZE, łupki i atom wyeliminują węgiel z polskiej energetyki do 2050 roku.”

Dwie drużyny, jedna z Koła Naukowego Energetyków, druga ze Studenckiego Koła Naukowego Energetyki Niekonwencjonalnej, każda złożona z trzech prelegentów, postarają się udowodnić publice oraz członkom Jury, że ich stanowisko w w.w. kwestii jest bardziej zasadne.

Zadanie nie jest jednak tak proste, jak się wydaje: otóż drużyny aż do rozpoczęcia debaty nie będą wiedziały, czy mają popierać postawioną tezę czy też wręcz przeciwnie – starać się ją obalić. Ich stanowiska będą wynikiem losowania, które odbędzie się tuż przed rozpoczęciem dyskusji. Szykuje się wieczór pełen emocji. Serdecznie zapraszamy do udziału. Dla najaktywniejszych słuchaczy przewidziane są drobne upominki.

 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl