przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

23 czerwca 2018
Strona główna Aktualności Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KNE

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KNE
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KNEDrogi Opiekunie, Drodzy Członkowie, Kandydaci oraz Sympatycy!

W związku z rezygnacją Darii Niewiadomskiej z pełnienia funkcji prezesa KNE, w trybie §32 regulaminu Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej, w imieniu zarządu zwołuję Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków KNE na dzień 27 maja  (poniedziałek) na godzinę 18.00. Najprawdopodobniej salą w której odbędzie się zgromadzenie będzie sala 105 w ITC. Potwierdzę tę informację tak szybko, jak będę miał zapewnienie od administracji Instytutu.

Głównym celem zgromadzenia będzie złożenie przez Darię Niewiadomską sprawozdania z działalności za okres piastowania funkcji prezesa, a następnie odbędą się wybory uzupełniające.

Zapraszamy wszystkich członków, kandydatów i sympatyków Koła do uczestnictwa w Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Członków KNE.

Proszę wszystkich o przybycie. Jeżeli Członek KNE z jakiegoś powodu nie będzie mógł przyjść na zebranie, to proszę o informację mailem.Zarząd KNE PW

Arkadiusz Szczęśniak
Anna Lewandowska
Piotr Lis

 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl