Strona główna Aktualności Spotkanie Rekrutacyjne - Podsumowanie

Spotkanie Rekrutacyjne - Podsumowanie

Przybyło bardzo liczne grono studentów zainteresowanych działalnością naszego koła. Na powitanie każdy dostał mały poczęstunek – jabłko i krówkę.

rekrutacja-2013_goscie
Fot.: Studenci zainteresowani rekrutacją

Część merytoryczną zaczął Michał Klasa (prezes zarządu). Przedstawił on po krótce profil koła i powiedział kilka słów o każdym z prowadzonych projektów. Powiedział także o konferencjach, które KNE miało zaszczyt zorganizować oraz o tych, w których brało udział.

Rekrutacja_2013_MichaK
Fot.: Prezes zarządu Michał Klasa

Drugim punktem spotkania było omówienie projektów naukowych prowadzonych przez KNE. Przedstawiający, Oskar Dondelewski, przybliżył zainteresowanym każdy z nich:

• Model siłowni cieplnej (Obieg Rankina)
  • Turbina Wiatrowa
  • Układ kogeneracji na bazie turbiny gazowej
  • Analiza biomasy odpadowej
  • Rynek Energii

Studenci po zapoznaniu mogli podjąć decyzję, w którym projekcie zacząć działać. Z pewnością każdy mógł znaleźć taki, który najbardziej odpowiada jego zainteresowaniom. Na koniec każdy wypełnił ankietę.

Po spotkaniu udaliśmy się na integracyjne piwo do baru student.