Strona główna Aktualności Debata Oksfordzka Kół Naukowych

Debata Oksfordzka Kół Naukowych

20 kwietnia 2017 r. o godzinie 18:30 w sali T1 Instytutu Techniki Cieplnej Koło Naukowe Energetyków i Studenckie Koło Naukowe Energetyki Niekonwencjonalnej już po raz szósty zmierzą się w Debacie Oksfordzkiej!

Przedstawiciele organizacji będą się zmagać z tematem elektromobilności, gdyż postawiona teza brzmi:

E-mobilty jako odpowiedź na zmiany w strukturze wytwarzania energii elektrycznej w Polsce.

Przyjdź, wysłuchaj argumentów przedstawionych przez prelegentów KNE i SKNEN, zadawaj pytania oraz weź udział w dyskusji na temat rozwoju elektromobilności w Polsce z przedstawicielami kadry naukowej Wydziału MEiL i zaproszonych firm.

Serdecznie zapraszamy!

Wstęp wolny.

Link do wydarzenia na Facebooku:  https://web.facebook.com/events/189899244855323/

plakat_duze2