Strona główna Aktualności Dni otwarte Politechniki Warszawskiej 2011

Dni otwarte Politechniki Warszawskiej 2011

dni-otwarte-2011

Członkowie Koła Naukowego Energetyków wzięli udział w promocji naszej uczelni na dniach otwartych w dniach 19–20 marca 2011 roku. Nasze stoisko, które mieściło się zaraz przy wejściu do gmachu Instytutu Techniki Cieplnej, cieszyło się ciągłym, niezmiennie wysokim zainteresowaniem. Przyszłych studentów przyciągały zbudowane przez nas modele: turbina gazowa oraz model kotła ze złożem fluidalnym. „Przekonaliśmy wielu studentów – sam namówiłem przynajmniej 3 osoby na przyjście do nas na energetykę i późniejsze dołączenie do Koła”, powiedział Michał Gatkowski po sprzątnięciu naszego stoiska. Stanowisko Koła Naukowego Energetyków z pewnością przekonało wielu zdolnych maturzystów do dołączenia do grona studentów MELu. Bardzo się z tego cieszymy. Podziękowania należą się dla wszystkich osób zaangażowanych w organizację naszej wystawy, a szczególnie dla Agnieszki Jach, która zgodziła się koordynować całe przedsięwzięcie.