23 września 2017
Strona główna Aktualności Drzwi otwarte PW 2012

Drzwi otwarte PW 2012

turbina_gazowa_mala

W dniach 10 i 11 marca 2012 roku, Politechnika Warszawska zorganizowała „Drzwi Otwarte”, podczas których odbyła się prezentacja wydziałów, kół naukowych jak również spotkania z kandydatami.

Członkowie KNE wzięli udział w promocji naszego wydziału, zachęcając przyszłych studentów do studiowania na MELu. Na stoisku Koła Naukowego Energetyków zaprezentowaliśmy skonstruowany przez nas model kotła fluidalnego oraz model elektrowni jądrowej narysowany w programie proEngineer. Ponadto, przed gmachem Instytutu Techniki Cieplnej demonstrowaliśmy działanie turbiny gazowej, które bez wątpienia przyciągnęło największą rzeszę zainteresowanych.

Wielu zdolnych maturzystów po rozmowie z nami i obejrzeniu efektów naszej pracy wyraziło chęć podjęcia studiów na MELu i wstąpienia do KNE, co bez wątpienia bardzo nas cieszy.

turbina_gazowa_1

rozmowa_z_kandydatami