przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

23 czerwca 2018
Strona główna Aktualności Warsztat "Sztuka prezentacji"

Warsztat "Sztuka prezentacji"

warsztaty_prezentacji


31 marca 2012, członkowie Koła Naukowe Energetyków uczestniczyli w warsztatach "Sztuka prezentacji", które były prowadzone przez trenerki działające w Kole Naukowym Progres Uniwersytetu Warszawskiego.

Głównym celem warsztatu było nabycie umiejętność przygotowania i wygłoszenie profesjonalnej prezentacji. Podczas warsztatu poznaliśmy zasady obowiązujące przy tworzeniu prezentacji, a także dowiedzieliśmy się jak sprawić by prezentacja wzbudziła zainteresowanie audytorium i aby była przyjemna dla słuchaczy. Ponadto, podczas warsztatu trenowaliśmy komunikację pozawerbalną jak również werbalną, a także zdobyliśmy umiejętności radzenia sobie ze stresem towarzyszącym wystąpieniom publicznym.


Na zakończenie warsztatu, zdobytą wiedzę mieliśmy okazję sprawdzić w praktyce  - przygotowaliśmy krótkie, dwuminutowe wystąpienie, które zostało nagrane i odtworzone, by wspólnie z grupą znaleźć słabe punktu naszych wystąpień, które musimy jeszcze dopracować.


Warsztaty były przygotowane niezwykle profesjonalnie, co bez wątpienia poprawiło nasze umiejętności przygotowania i wygłaszania prezentacji jak również zachęciło nas do podjęcia współpracy z trenerkami z Koła Naukowego Progres.

warsztaty_prezentacji_2

 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl