Strona główna Aktualności Nuclear Career Seminar

Nuclear Career Seminar

Wydział Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa PW (MEiL)

European Nuclear Energy Leadership Academy (ENELA)

Polskie Towarzystwo Nukleoniczne (PTN)

zapraszają na

Nuclear Career Seminar

25 maja 2012

godz. 9.00 - 17.30
(przerwa 13.00 - 14.00)

Instytut Techniki Cieplnej
ul. Nowowiejska 21/25, Warszawa

Sala TC-1

WSTĘP WOLNY

Seminarium skierowane jest do uczniów szkół średnich, studentów uczelni wyższych oraz pracowników firm i instytucji, zaangażowanych w polski program rozwoju energetyki jądrowej.

Dyrektorzy, prezesi i inni wysocy przedstawiciele zapoznają audytorium ze swoimi instytucjami i firmami oraz z planami rozwoju w związku z wdrażaniem rodzimego programu energetyki jądrowej. Objęty zostanie możliwie najszerszy wachlarz problematyki, zagadnień i działań w tym zakresie.

Spodziewamy się, iż w wyniku seminarium słuchacze posiądą podstawową wiedzę dotyczącą możliwości kształcenia i późniejszej realizacji zawodowej w dziedzinie energetyki jądrowej i w branżach z nią związanych. W tym celu szczególnie zachęcamy do aktywnego udziału w otwartych dyskusjach po każdym z pięciu paneli tematycznych.