przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

21 czerwca 2018
Strona główna Aktualności Open Knowledge

Open Knowledge

open_knowledge

Open Knowledge to projekt, którego celem jest poprawa jakości największej interaktywnej encyklopedii na świecie, poprzez dodawanie lub uzupełnienie artykułów w dziedzinie ekonomii, finansów, prawa, matematyki, marketingu, zarządzania, energetyki oraz rozwoju zawodowego.

Poszukujemy osób, które dołączą do projektu i napiszą artykuł dotyczący wybranego/ulubionego zagadnienia w energetyce.  Udział w tym w projekcie jest idealną okazją, aby napisać artykuł, który zostanie zweryfikowany merytorycznie i będzie można go wykorzystać w pracy przejściowej/inżynierskiej lub podczas konferencji. Ponadto, uczestnictwo w projekcie promuje nasze koło, co bez wątpienia powinno stanowić największą zachętę dla wszystkich członków i kandydatów do licznego uczestnictwa w tym przedsięwzięciu.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu - Anną Lewandowską  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl