Strona główna Aktualności Konik 2012

Konik 2012

konik

W dniach 10-11 października 2012 po raz kolejny na naszej uczelni dobyły się targi kół naukowych i organizacji studenckich KONIK. Jak zwykle uczestniczyło w nich nasze koło. Zaprezentowaliśmy tam nasze projekty oraz działalność. Wystawiliśmy m.in. model kotła CFB, turbinę gazową oraz elementy modelu siłowni cieplnej. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Przeprowadziliśmy również konkurs w którym nagrodą był nasz wspaniały kubek. Niestety w tym roku ze względów bezpieczeństwa nie pozwolono nam odpalać turbiny przed Gmachem Głównym, zrobiliśmy jednak pokaz na dziedzińcu Instytutu Techniki Cieplnej. Targi jak zwykle przyciągnęły do nas dużo nowych osób zainteresowanych naszym kołem.

Piotr Lis