przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

21 czerwca 2018
Strona główna Aktualności Konik 2012

Konik 2012

konik

W dniach 10-11 października 2012 po raz kolejny na naszej uczelni dobyły się targi kół naukowych i organizacji studenckich KONIK. Jak zwykle uczestniczyło w nich nasze koło. Zaprezentowaliśmy tam nasze projekty oraz działalność. Wystawiliśmy m.in. model kotła CFB, turbinę gazową oraz elementy modelu siłowni cieplnej. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem zwiedzających. Przeprowadziliśmy również konkurs w którym nagrodą był nasz wspaniały kubek. Niestety w tym roku ze względów bezpieczeństwa nie pozwolono nam odpalać turbiny przed Gmachem Głównym, zrobiliśmy jednak pokaz na dziedzińcu Instytutu Techniki Cieplnej. Targi jak zwykle przyciągnęły do nas dużo nowych osób zainteresowanych naszym kołem.

Piotr Lis

 
© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl