Strona główna Aktualności Spotkanie pokonferencyjne - WTE 2012

Spotkanie pokonferencyjne - WTE 2012

Fot.: Przemówienie Pani Prezes Darii Niewiadomskiej

Dnia 6.12.2012 w gmachu Instytutu Techniki Cieplnej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa PW odbyło się spotkanie pokonferencyjne dotyczące wyjazdowej Konferencji Naukowo-Technicznej "Współczesne Technologie Energetyczne 2012", zorganizowanej przez Koło Naukowe Energetyków w listopadzie tego roku.

Celem zebrania były prezentacja formy i przebiegu Konferencji oraz ewaluacja wyjazdu w odniesieniu do podobnych wydarzeń organizowanych przez KNE w przeszłości. Ponadto, była to niepowtarzalna okazja do wysłuchania prezentacji na temat firm energetycznych, które zdecydowały się wesprzeć finansowo inicjatywę Koła.

Podczas pierwszej części spotkania, Daria Niewiadomska, jako główny koordynator wyjazdu, przedstawiła najważniejsze fakty dotyczące Konferencji oraz wiedzę i doświadczenia, jakie studenci wynieśli z wizyt w zakładach energetycznych Finlandii i Szwecji. Następnie, przedstawiciele firm sponsorujących odebrali upominki, jakie Koło przygotowało dla nich w ramach podziękowania za ich wsparcie.

Druga część spotkania obejmowała prezentacje firm sponsorujących: PGNiG Termika, SIEMENS, Wärtsilä oraz GE Hitachi.

Reprezentantami firm byli:
  • PGNiG Termika - Pani Martyna Tuscher oraz Panowie Artur Niesiobęcki i Jędrzej Mróz
  • SIEMENS - Panie Ewa Jędrzejak i Róża Romaszkiewicz
  • Wärtsilä - Pan Adam Rajewski
  • GE Hitachi - tegoroczny stażysta firmy GE, Piotr Lis

Z przyczyn niezależnych, przedstawiciele firm PGE Polska Grupa Energetyczna oraz Foster Wheeler nie mogli się pojawić na zebraniu.

W spotkaniu, poza członkami Koła oraz przedstawicielami firm zewnętrznych uczestniczyli również członkowie kadry naukowej Instytutu oraz studenci wydziału.

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom obecnym za udział w tym wydarzeniu. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy Państwa oczekiwań.

Fot.: Prezentacja firmy SIEMENS poprowadzona przez Panią Ewę Jędrzejak.

Fot.: Prezentacja firmy Wärtsilä poprowadzona przez Pana Adama Rajewskiego.

Fot.: Prezentacja firmy GE Hitachi poprowadzona przez Pana Piotra Lisa - tegorocznego stażystę firmy GE Hitachi.

Fot.: Prezentacja firmy PGNIG Termika poprowadzona przez Panią Martynę Tuscher .