przejdź do strony głównej KNE PW

Koło Naukowe Energetyków

23 marca 2019
Strona główna Projekty w realizacji Inwestycje Energetyczne
Inwestycje Energetyczne

ttp://inwestycjeenergetyczne.itc.pw.edu.pl/


logotyp

Okres realizacji:

Od grudnia 2014 r.

Cel projektu:

Stworzenie portalu internetowego prezentującego informacje na temat aktualnych inwestycji w polskim systemie elektroenergetycznym (wliczając w to inwestycje ukończone w roku 2014). Naszym założeniem jest profesjonalne wykonanie zadania, aby w przyszłości mogli korzystać z portalu nie tylko studenci, ale również firmy związane z branżą energetyczną.

Realizacja:

Pracujemy w 5 podzespołach:energetyka węglowa, energetyka gazowa, odnawialne źródła energii, energetyka jądrowa oraz sieci elektroenergetyczne.

Oprócz popularyzacji wiedzy o polskim sektorze energetycznym chcemy wprowadzić studentów w realia branży oraz zwiększyć ichświadomość inżynierską. W ramach projektu organizujemy spotkania z przedstawicielami największych firm energetycznych (m.in. Wartsila i PGNiG Termika).

Efekt końcowy:

Koniec prac został zwieńczony oddaniem do użytku publicznego profesjonalnego, ogólnodostępnego portalu internetowego. Portal jest na bieżąco aktualizowany, by pozostać wiarygodnym źródłem informacji nie tylko dla studentów, lecz również ludzi związanych z branżą energetyczną.

Koordynator:

Mateusz Lewandowski ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

1f

2f

3fhttp://inwestycjeenergetyczne.itc.pw.edu.pl/


 


© KNE PW. Adres: Instytut Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, pokój 013. e-mail: kne@itc.pw.edu.pl